STREFA PRZEWOŹNIKA

Jeden czas, wspólne korzyści

Współpracę z przewoźnikami opieramy na zasadzie partnerstwa. Oferujemy szerokie spektrum usług i korzyści, które przyczyniają się do biznesowego sukcesu obu stron.

WSPÓŁPRACA Z SANMAR

Zależy nam na długofalowej współpracy z przewoźnikami. Dlatego też do naszych biznesowych zasad terminowości, uczciwości, sprawnej komunikacji i elastyczności, podchodzimy bardzo poważnie nie tylko w relacjach z klientami.

Cechuje nas nienaganna kultura płatnicza. Od 2012 roku legitymujemy się certyfikatem Rzetelnej Firmy, który potwierdza terminowe regulowanie przez nas wszystkich zobowiązań płatniczych. To niepodważalne świadectwo uczciwości i solidności.

Sanmar Nagroda Sanmar Nagroda

Współpraca z Sanmar daje też gwarancję zleceń i co za tym idzie stabilności finansowej. W 2014 roku zdobyliśmy po raz pierwszy Gazelę Biznesu, przyznawaną najszybciej rozwijającym się firmom w Polsce. Tytuł ten otrzymujemy co roku. Potwierdza to naszą silną pozycję rynkową i wpływ na gospodarkę naszego kraju.

Dołączając do naszego zespołu, zyskasz ciągłość pracy na atrakcyjnych warunkach finansowych, w tym indywidualne ustalanie poziomu skonta.

Aktualnie poszukujemy przede wszystkim:

Przewoźników w transporcie międzynarodowym i krajowym, posiadających naczepy typu plandeki 13,6.

Gwarantujemy pracę od zaraz i uczciwe rynkowe stawki. Płacimy za wszystkie kilometry pusto/pełno oraz podjazdy. Prowadzimy auta bez zbędnych przestojów. Zapewniamy współpracę z dedykowanym spedytorem oraz 24h asystę. Współpracujemy w partnerskiej atmosferze, dbamy o rentowność Twojego biznesu.

Korzyści ze współpracy

O naszych przewoźników dbamy tak samo jak o naszych klientów. Zależy nam na ich zadowoleniu ze współpracy z nami, dlatego dajemy możliwości uzyskania dodatkowych korzyści w postaci:

Skonta dla przewoźników:

Wszystkim współpracującym z nami przewoźnikom oferujemy możliwość wcześniejszej zapłaty za wykonane usługi. Płatność przed terminem wskazanym na zleceniu możliwa jest po dostarczeniu nam kompletu wymaganych dokumentów:

Skonta standardowe:

  • 15 dni - minus 3%
  • 10 dni - minus 4%
  • 5 dni - minus 5%

Skorzystaj z naszej wiedzy:

Wiedząc jak ważne dla funkcjonowania i utrzymania płynności firmy jest otrzymywanie należności na czas, czy też znajomość branżowych zagadnień prawnych, oferujemy naszym przewoźnikom różnorodne usługi doradcze i szkolenia.

Dla stałych partnerów,
plandeka w prezencie:

Przewoźnikom współpracującym z nami na wyłączność oferujemy bezpłatną usługę wymiany plandeki na nową, obrandowaną naszym logo

Współpraca z nami to nie tylko realizacja usług transportowych. Naszym przewoźnikom ofertujemy dofinansowanie do nowej plandeki obrendowanej naszym logo.

Doradztwo i innowacja

Nasze zobowiązania regulujemy zawsze na czas. Status swoich płatności możesz sprawdzić telefonicznie dzwoniąc do nas przez 5 dni w tygodniu lub skorzystać z poniższego formularza:

Zapytaj o płatność