O NAS

Napędza nas pasja

Nasze ponad piętnastoletnie doświadczenie w branży TSL przekładamy na zestaw kompetencji, które pozwalają na elastyczność w działaniu i indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego.

GRUPA SANMAR

Nieustannie zbieramy doświadczenia i intensywnie się rozwijamy, zyskując zadowolenie oraz lojalność kolejnych klientów, przewoźników i pracowników.

Profesjonalizm, terminowość i elastyczność to nasze wizytówki, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie uznanych na rynku marek.

10 lat Sanmar
Nasza historia

Nic lepiej nie oddaje rozwoju Grupy Sanmar jak liczby.

W ciągu ostatnich 18 lat wielokrotnie zwiększyliśmy liczbę realizowanych rocznie zleceń oraz wielkość naszej floty. Liczba pracowników na stanowiskach spedytorskich zwiększyła się z 3 do ponad 50 osób! Wynikiem tych zmian jest też wielokrotne zwiększenie przychodu firmy w porównaniu do 2006 roku. Wszystko to można zaobserwować na poniższej osi rozwoju.

Sanmar liczby
 • Założenie firmy 31.10.2006
  2006
  Rozwijamy transport krajowy
 • 2007
  Otwieramy się na transport międzynarodowy
 • Dalszy rozwój - oferujemy usługi spedycyjne
  2009
 • 2011
  Start oddziału w Skierniewicach
 • Start oddziału w Łodzi
  2013
 • 2015
  Start oddziału w Zielonej Górze
 • Zmiana siedziby głównej - zakup własnej nieruchomości
  2017
  Start oddziału w Tychach
 • 2019
  Start oddziału w Kórniku
 • Zakup nowych naczep i transport w temp. kontrolowanej
  2021
 • 2022
  Start oddziału w Szczecinie
 • Start oddziałów w Krakowie i Jaśle
  2023
Misja i wizja

Ekscytujemy się naszą pracą i angażujemy w pełni w realizację każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość i charakter. Zapewniamy najwyższą jakość usług na każdym etapie ich realizacji. Jesteśmy elastyczni, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Od lat wyznajemy te same wartości, na których zbudowaliśmy nasz sukces.

Wizję i misję naszej grupy definiujemy następująco:

Wizja:

Być rozpoznawalną, godną zaufania marką na europejskim rynku spedycyjno-transportowym. Działać w oparciu o 3 podstawowe wartości: profesjonalizm, partnerstwo i przyjazne środowisko pracy.

Misja:

Dostarczać z pasją usługi transportowe i spedycyjne na najwyższym poziomie, współdziałając z każdym klientem na zasadach partnerskich, w myśl hasła „Do it together”.

Boss Sanmar Prezes ZarząduMariusz Kaźmierczak

,,SANMAR to firma z historią, która patrzy w przyszłość. Doświadczenie zebrane przez ponad 15 lat naszej działalności oraz pasja ludzi, którzy tworzą tę firmę, napawają mnie dumą i satysfakcją. Solidność, rzetelność, jakość, partnerstwo i zaufanie – to nasze zasady biznesowe, które wyznajemy od początku naszej działalności."

Vice Boss Sanmar V-ce Prezes ZarząduSławomir Cieśliński

„To ludzie tworzą markę SANMAR, dlatego są najważniejszą wartością naszej Grupy. Każdego dnia z pełnym zaangażowaniem dążymy do zaspokojenia potrzeb każdego klienta. Mówią, że jesteśmy unikalni, bo jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. To prawda. Elastyczność to nasza ogromna zaleta. Stworzyliśmy organizację, w której czujemy się szczęśliwi, a praca daje nam poczucie spełnienia i satysfakcji. Jesteśmy grupą ludzi, dla których najważniejsze są relacje, a dbałość o nie przekłada się na wszystko co robimy.”

CSR

W nasze wartości mocno wpisuje się pomoc innym. Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest dla nas martwym sloganem, ale prawdziwą

misją i zobowiązaniem wobec potrzebujących. Dlatego od lat staramy się rzeczowo i finansowo wspierać wybrane inicjatywy.