DORADZTWO I INNOWACJA

Jeden bagaż wiedzy, wiele możliwości wsparcia

Do współpracy z klientami i przewoźnikami podchodzimy, partnersko. Ich sukces jest też naszym sukcesem. Dlatego aktywnie wspieramy ich biznes, oferując szeroki zakres usług dodatkowych.

DORADZTWO SPEDYCYJNO - TRANSPORTOWE

Działasz na rynku TSL?

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy produkty i usługi, które skutecznie wesprą Twój biznes. Nasi eksperci to doświadczeni w swoich dziedzinach specjaliści-praktycy, których wiedza przełoży się na realne doradztwo biznesowe i sprawi, że odczujesz poprawę swojej kondycji finansowej.

Z naszych usług możesz korzystać wybiórczo lub kompleksowo (w ramach obsługi ryczałtowej z limitem godzin). Zależy to tylko od Ciebie. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb, a my zaproponujemy optymalne rozwiązanie, także finansowe.

Program atom Atom

W odpowiedzi na potrzeby rynku TSL, stworzyliśmy autorski program do zarządzania i obsługi zleceń spedycyjnych oraz transportowych. Program ATOM optymalizuje funkcjonowanie działów logistycznych, usprawniając działanie przedsiębiorstw.

Do dziś z rozwiązań Programu skorzystało wielu zadowolonych klientów. Możesz do nich dołączyć już dziś. Program udostępniamy na zasadzie licencyjnej wraz z pełnym wsparciem technicznym i dedykowanym opiekunem.

Główne korzyści z wdrożenia programu:

  • Obniżenie kosztów prowadzenia działów logistycznych.
  • Oszczędność czasu, głównie za sprawą automatyzacji wielu czynności
  • Przejrzystość zasad współpracy z Twoimi kontrahentami
  • Przyjazność oprogramowania dzięki intuicyjności i prostej obsłudze

Więcej informacji

Pobierz
Programy dedykowane

Oprócz gotowych rozwiązań, potrafimy reagować na zmieniające się potrzeby lub problemy biznesowe naszych klientów. Działamy kompleksowo: od koncepcji po pełne wdrożenie.

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz.
Specjalnie dla Ciebie opracujemy narzędzie usprawniające i optymalizujące procesy w Twojej firmie, a następnie pomożemy Ci je wdrożyć.