NEWSROOM

Transport przyjazny środowisku

Ostatnie wpisy

Miło nam ogłosić, że po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001 oraz 14001. To dla nas wielkie osiągnięcie i dowód naszego zaangażowania w ochronę środowiska oraz zrównoważony rozwój.

Certyfikat ten funkcjonuje w oparciu o międzynarodowe standardy i stanowi potwierdzenie konsekwentnego wdrażania wszystkich elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu firmy na środowisko. To potwierdzenie naszego zobowiązania do minimalizowania wpływu naszej działalności na planetę. Zarządzamy transportem bardziej przyjaznym dla środowiska, efektywnie wykorzystujemy zasoby oraz redukujemy emisję.

Dla naszych klientów, przewoźników i partnerów biznesowych, ten certyfikat to gwarancja, że Sanmar działa w zgodzie z międzynarodowymi standardami zarządzania środowiskowego. To także obietnica dalszej poprawy, rozwijania bardziej zrównoważonych praktyk oraz przyczyniania się do tworzenia bardziej ekologicznej branży transportowej.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu naszemu zespołowi za ciężką pracę, zaangażowanie i profesjonalizm, które doprowadziły nas do tego wspaniałego osiągnięcia.