NEWSROOM

Sanmar Gazelą Biznesu 2014

Z nieukrywaną satysfakcją i dumą, informujemy, iż SANMAR znalazł się w prestiżowym gronie GAZEL BIZNESU 2014.

W ubiegłym 2014 roku chcąc skonfrontować swoją kondycję rynkową na tle innych przedsiębiorstw z całej Polski przystąpiliśmy do Rankingu Gazele Biznesu 2014, organizowanym przez Puls Biznesu oraz wywiadownię gospodarczą Coface przy patronacie Ministerstwa Gospodarki.

Do rankingu zakwalifikować mogły się firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, spełniające ściśle określone kryteria m.in.  istniejące na rynku nieprzerwanie minimum od 2011 roku, odnotowujące wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku, a także nie wykazujące straty w swojej działalności.

Odznaczenie tytułem Gazeli Biznesu to nie tylko kolejny certyfikat  w naszej kolekcji, ale przede wszystkim dowód na to, iż z roku na rok  przyśpieszamy w naszym rozwoju, że jesteśmy przedsiębiorstwem dynamicznym i zyskownym, a także wolnym od wszelkich obciążeń niekorzystnie wpływających na reputacje podmiotów gospodarczych. To potwierdzenie, że niezależnie od koniunktury gospodarczej sytuacja naszego przedsiębiorstwa jest stabilna, a każde zmiany w  otoczeniu gospodarczym  ( nawet te niekorzystne ) potrafimy przekuć na wspólny sukces. 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim osobom, które swoim codziennym zaangażowaniem i ciężką pracą przyczyniają się do systematycznego rozwoju naszej GRUPY SANMAR.