NEWSROOM

Certyfikat Solidnej Firmy dla SANMAR

W ramach jedenastej edycji pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej zostały rozdane certyfikaty Programu Solidna Firma. Wśród laureatów za 2012 rok znalazła się również Sanmar Sp. z o.o.  

Do przystąpienia do Programu skłoniła nas idea, która jemu przyświeca. Od 2002 roku, kiedy to po raz pierwszy rozdano Certyfikaty Solidnej Firmy, Program wspiera i promuje uczciwe, rzetelne firmy, zarazem poddając je trzyetapowej weryfikacji przez Ekspertów , konsumentów i partnerów biznesowych. Laureaci to baza godnych zaufania przedsiębiorstw, które terminowo regulują wszelkie zobowiązania.

To dla nas bardzo ważne i znaczące wyróżnienie. Laureaci Programu to firmy, które swoją codzienną rzetelną i solidną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek.  Idea Programu mocno wpisuje się w filozofię działania naszej Spółki  – kształtowanie partnerskich relacji z otoczeniem biznesowym, oparte na solidnych fundamentach w postaci rzetelności i uczciwości, przy jednoczesnym poszanowaniu praw ekologii i Klientów. To kodeks etyczny, który powinien być przestrzegany przez wszystkie podmioty, które w  dzisiejszej, zmiennej rzeczywistości gospodarczej  chcą być postrzegane jako solidny partner biznesowy.  Zaufanie to podstawa wszelkich relacji, zwłaszcza na płaszczyźnie gospodarczej.

http://www.solidnafirma.pl/firmy-11/laureaci-solidna-firma-2012